قیمت و تولید صندلی کارمندی و کارشناسی

قیمت و تولید صندلی کارمندی و کارشناسی

قیمت و تولید صندلی کارمندی و کارشناسی

قیمت صندلی کارمندی و کارشناسی

قیمت و تولید صندلی کارمندی و کارشناسی ، مدیریت و دیگر صندلی هایی که در فضاهای اداری و در واقع شرکت ها طراحی و تولید می شوند دارای استانداردها و ویزگی هایی می باشند . در این مقاله قصد داریم به قیمت و تولید صندلی کارمندی و کارشناسی بپردازیم.

در یک مفهوم کلی می توان گفت صندلی کارمندی یک صندلی اداری و در واقع زیر مجموعه صندلی های اداری دیگر می باشد. صندلی کارمندی نیز همانند بقیه صندلی ها که در شرکت ها و ادارات مشاهده می کنید می باشند .صندلی کارمندی به دلیل داشتن بعضی از استانداردها و ویژگی ها از دیگر صندلی ها و مبلمان ها متمایز شده است.

اولین و مهمترین ویژگی صندلی کارمندی این است که کارمندان بدون احساس خستگی ساعت های طولانی و کاری را روی آن بگدرانند.

احساس ناراحتی و خستگی روی صندلی ها ناشی از استاندارد نبودن آن ها و یا عدم کیفیت آن ها می باشد. نداشتن استانداردها و کیفیت در آن ها موجب آسیب بدنی به پرسنل و کارمندان یک شرکت و یا یک اداره می شود.

قیمت وتولید صندلی کارمندی وکارشناسی

مفهوم و ویژگی صندلی کارشناسی 

صندلی کارشناسی از نظر ساختار و ویژگی همانند یک صندلی کارمندی می باشد ، یعنی تمام ویژگی های صندلی کارمندی شامل صندلی کارشناسی نیز می شود ، اما تفاوت های جزئی مثل ابعاد ، مدل و رنگ ، قیمت  در آن ها وجود دارد.

ویژگی مهم و اساسی که هر صندلی اداری از جمله صندلی کارشناسی باید داشته باشد راحتی و ارگونومیک بودن آن است که در تمامی مبلمان های اداری ، آموزشی و … نیز وجود دارد.

بنابراین یک صندلی مناسب برای کارشناس صندلی است که علاوه بر طراحی زیبا و شکیل ، راحت و ارگونومی باشد.

ویژگی صندلی کارمندی و کارشناسی خوب 

صندلی کارمندی و کارشناسی خوب دارای ویژگی هایی هستند.یکی از این ویژگی ها که به آن اشاره شده همان ارگونومی صندلی ها می باشد. ارگونومی یعنی صندلی متناسب با ستون فقرات فرد باشد تا از کمر درد و گردن درد جلوگیری کند. ارگونومی صندلی ها نیازمند ارتفاع پشتی و کفی مناسب است.

بعد از ارگونومی بودن صندلی ها باید قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشند.صندلی های کارمندی و کارشناسی برای پشت میز طراحی شده اند بنابراین باید به صورت چرخان باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع نیز داشته باشند.کارمند باید ارتفاع صندلی را متناسب با قد خود تنظیم کند تا در بهترین و راحت ترین حالت قرار بگیرد.

صندلی که قابلیت تنظیم شدن داشته باشد این امکان  را به فرد می دهد که ساعت های طولانی بدون احساس خستگی پشت میز بگدرانند.

بنابراین صندلی های کارمندی مناسب و خوب چرخ های روانی دارند که به راحتی روی هر سطحی جابجا شوند.

قیمت صندلی اداری،صندلی اداری،مبلمان اداری،صندلی اداری در زاهدان،قیمت صندلی

صندلی کارمندی و کارشناسی مناسب

صندلی های کارشناسی مناسب  انحنای S شکل دارند تا گودی کمر را به خوبی حفظ کند.

قسمت نشیمن صندلی باید دارای عمق و ارتفاع مناسب بوده و قابل تنظیم باشد.جنس صندلی های مناسب بسیار مهم بوده وباید باکیفیت باشند.

پارچه ای که در طراحی و تولید صندلی ها بکار می رود باید با دوام بوده و از ایجاد گرما و  تعریق جلوگیری کند.

دسته های قابل تنظیم صندلی های کارمندی و کارشناسی یکی دیگر از ویژگی‌ها و مواردی است که در هنگام خرید این محصول باید به آن توجه شود،

اگر دسته های صندلی به گونه ای باشد که قابلیت تنظیم داشته باشد به طور حتم در فضای دست کارمندان اختلال ایجاد نشدن و همیشه فضای کافی برای حرکت دست ها وجود دارد.

صندلی کارمندی و کارشناسی مناسب

یکی از بهترین دسته ها برای صندلی نوعی است که کوسن و انحنای مناسبی داشته باشد.

صندلی کارمندی و کارشناسی خوب و مناسب پایه ای پنج شاخه ای دارد با چرخ های مناسب (برای سطوح سخت، نرم و برای سطوح نرم سخت).

صندلی هایی که پایه شان چهار شاخه باشد استحکام کمتری داشته و وقتی فرد به یک طرف خم می شود این صندلی ها به عقب یا یک سمت دیگر کج می شوند.

شرکت نوین چیر در زمینه طراحی و دکوراسیون های داخلی سالن های سینمایی ، سالن های کنفرانس ، سالن های امفی تئاتر ، طراحی و تولید صندلی های سینمایی ، صندلی کنفرانس ، صندلی کارمندی ، صندلی کارشناسی ، صندلی اپراتور ، صندلی مدیریت ، صندلی استادیوم ، صندلی دانشجویی و اموزشی و … فعالیت دارد و تمامی محصولات آن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت صندلی کارمندی و کارشناسی با شماره تلفن های ۰۲۶۳۲۵۶۸۱۱۹ و ۰۹۱۲۰۲۶۰۴۲۸ تماس بگیرید.