تولید پارتیشن اداری در کرج

تولید پارتیشن اداری در کرج

تولید پارتیشن اداری

تولید پارتیشن اداری

تولید پارتیشن اداری

تولید پارتیشن اداری یکی از فاکتورهای مهم در طراحی فضاهای اداری و شرکت ها و … است.

محیط کاری یکی از مهم ترین شاخص های تاثیرگذرار بر بهره وری سازمان است. یک فرصت برای الهام بخشیدن به پرسنل و محرک کسب و کار شما است.

محیط کاری شما باید به نحوی باشد که پاسخگوی نیازهای شما باشد ، باید خود را با نیازهای شما تطبیق دهد و همچنان نقش خود را به عنوان عاملی در آسایش و جذب نیروهای کاری ایفا کند.

طراحی و اجرای پارتیشن دفتر کار و محیط اداری باید با استفاده از مجربترین طراحان صورت پذیرد . شرکت نوین چیر با مجربترین طراحان در زمینه طراحی و تولید پارتیشن اداری ، انواع مبلمان اداری ، انواع مبلمان سینمایی ، طراحی و اجرای سالن آمفی تئاتر ، سالن کنفرانس و … می باشد.

با توجه به اینکه بخش عمده ای از زمان افراد در محیط کاری سپری می شود بنابراین طراحی و اجرای آن بسیار مهم است و یک محیط نامناسب چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ عملکردی می تواند بهره وری پرسنل و در نتیجه سازمان را کاهش دهد، بنابراین در سراسر دنیا توجه خاصی به چیدمان فضاهای اداری می شود.

تولید پارتیشن اداری

کاربرد و موارد استفاده پارتیشن اداری

پارتیشن اداری در فضای داخلی محیط های اداری ،مکان های که مانند آتلیه عکاسی ، دندانپزشکی ها و تجهیزات پزشکی و … جز دسته اول هستند و از نظر محیطی دارای فضای کوچکی می باشند . مکان های مانند سازمان ها ، ارگان های دولتی ، کمپانی های تولیدی ، شرکت های نفتی ، شرکت های حفاری ، مراکز آموزشی مانند دانشگاهها ، بانک ها ، کارخانه ها ، استفاده می شود.

به طور کلی پارتیشن ها در یک فضا علاوه بر کاربری و نقش جدا کننده دکوراتیو نیز خواهند بود و فضا را شیک می کنند.

بنابراین کاربرد پارتیشن را می توان اینگونه بیان کرد :

۱-تفکیک فضای سالن ها و بدل نمودن آن به اتاقک های پارتیشنی

۲-تفکیک کردن فضای ورودی از سایر فضاها بوسیله ی پارتیشن

۳-مخفی کردن فضای قناس و پرت اتاق – پوشاندن فضاهایی در کنج و یا ستون ها

مزایای پارتیشن اداری

پارتیشن ها بر اساس فضا و مساحت یک مکان طراحی می شود و با توجه به آن ارتفاع آن را کوتاه و بلند در نظر می گیریم.

در محیط هایی که مساحت و فضای کمتری دارند از پارتیشن ها با ارتفاع کم و تمام یا نیمه شیشه ای استفاده می کنند اما در محیط هایی که فضا و مساحت بیشتری دارند از پارتیشن با ارتفاع بلندتر و از متریال ام دی اف و یا آلومینیوم استفاده می کنند.

بعضی از  انواع پارتیشن ها که روی زمین قرار میگیرند معمولا بطور ثابت نصب میشوند.این نوع پارتیشن ها معمولا دو طرفه طراحی میشوند و میتوانند برای هر دو قسمت در فضا جنبه ی دکوراتیو و کاربری داشته باشند.

پارتیشن اداری در فضاهای مسکونی مانند اتاق کودک برای تفکیک محل خواب کودک و فضای بازی بچه ها  طراحی و تولید خواهد شد.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که توجه به ایمنی در اجرای پارتیشن اتاق کودک بسیا مهم است.اگر قصد دارید یک دکوراسیون زیبا و ایده آل برای خود داشته باشید و اگر قصد تغییر و یا جابجایی از یک مکان به مکان دیگر را دارید و می خواهید هزینه هایی که داشته اید هدر نرود به شما توصیه می شود از پارتیشن جهت دکوراسیون منزل و یا محل کار خود استفاده کنید.

پارتیشن اداری

پارتیشن  کلمه ای لاتین است و به معنی اسباب تفکیک و جداسازی نام برده می شود.پارتیشن ها جوری طراحی شده است که کمترین اندازه آسیب زدن یا تخریب  را در محل نصب وارد می کند. پارتیشن طوری طراحی شده است که کمترین  میزان عبور صدا را داشته باشد .

پارتیشن هایی که در آن ها از شیشه در طراحی آن ها استفاده می کنند براحتی می تواند نور را عبور دهد.

شرکت نوین پیر با طراحی و تولید پارتیشن اداری در کرج در خدمت شماست .