خرید نیمکت مدرسه در کهگیلویه و بویراحمد

خرید نیمکت مدرسه در کهگیلویه و بویراحمد

نیمکت مدرسه در کهگیلویه و بویراحمد

اگر قصد خرید نیمکت مدرسه در کهگیلویه و بویراحمد را دارید می توانید از طریق سایت نوین چیر اقدام نمایید. تیوان فروشنده نیمکت های مدرسه در استان کهگیلویه و بویراحمد بوده و مدل های متنوع نیمکت مدارس را برای این استان عرضه می نماید. این نیمکت ها هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و می تواند متناسب با نیاز کاربر تغییر نماید. نیمکت های مدرسه در سه دسته قرار می گیرند که هر کدام استاندارد ویژگی های خاص خود را دارند. در این مطلب در مورد نیمکت های پیش دبستانی صحبت خواهیم نمود.

نیمکت های پیش دبستانی دارای ویژگی های خاصی باید باشند. لازم است توجه شود با توجه به سن کودکان در طراحی این نیمکت ها از رنگ های جذاب و شاد استفاده شود تا کودکان از نشستن بر روی آنها خسته نشوند. این نیمکت ها ضمنا باید دارای ویژگی ها ساختاری خاصی نیز باشند تا بر روی بدن کودکان تاثیر نگذارند. زیرا کودکان در این سن به دلیل رشدی که دارند ممکن است این نیمکت ها بر روی آنها تاثیر بگذارند. در بحث دیگر باید توجه شود تا اندازه این نیمکت ها متناسب با قد و جسه کودکان باشد. ارتفاع میز این نیمکت ها با سطح زمین باید ۶۰ سانتی متر و ارتفاع نشیمن آن ۶۰ سانتی متر باشد.

نیمکت مدرسه در کهگیلویه و بویراحمد

در بحث استاندارد های ایمنی نیمکت مدرسه نیز باید جملاتی را بگوییم. این استاندارد ها در بخش های متریال ها و تولید لحاظ می شود. متریال های مورد استفاده باید دارای ویژگی های خاصی همچون ضد سایش و ضد اشتعال باشند تا امنیت نیمکت ها را در صورت بروز حادثه آتش سوزی بالا ببرند. در بحث ساخت نیز باید از متریال با کیفیت استفاده نمود. این متریال ها باید دارای استحاک در نقاظ جوش بوده تا دچار شکستگی نشوند. در مرحله نهایی نیاز به تست محصول و نیمکت می باشد تا قطعات اضافه نیمکت بریدهتا بعدا دانش آموزان دچار جراحت نشوند.

صندلی استادیومی نیز یکی دیگر از محصولات شرکت تیوان بوده که می توانید ضمن مشاهده مدل های متنوع این محصولات نسبه به تماس و استعلام قیمت اقدام نمایید. صندلی های استادیومی  در سالن های داخلی و استادیوم های خارجی استفاده شده و با توجه به داخلی یا خارجی بودن تفاوت های کوچکی در ساختار دارند. مهمترین نکته در ویژگی های این صندلی استادیومی این است که دارای خاصیت ضد آب و رطوبت بوده و استحکام کافی را برای نصب دارا باشند.

بخش مشاوره شرکت تیوان راهنمایی های لازم را برای رسیدن به یک محصول مناسب را به شما ارائه می نمایند. خدمات پس از فروش سبب می شود تا رضایت مندی مشتریان نسبت به خرید انجام شده بالا رفته و در صورت بروز مشکل در سریعت ترین زمان به وجود آماده حل گردد. قیمت محصولات به دلیل فروش مستقیم و بی واسطه تا حد زیادی برای مشتری نهایی کاهش پیدا می کند. مدل های متنوع از نیمکت های یک نفره و دونفره و سه نفره در صفحه این محصول از قسمت مبلمان آموزشی مشاهده نموده و برای خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.

منبع: وبلاگ سایت نوین چیر