نیمکت مدرسه

نیمکت مدرسه - نیمکت مدارس - قیمت نیمکت مدرسه

نیمکت مدارس در انواع مختلف برای رده های سنی همچون نیمکت پیش دبستانی ، نیمکت دبستان ، نیمکت راهنمایی و نیمکت دبیرستان طراحی و تولید می شود. هر کدام از این نیمکت ها دارای ابعاد و ویژگی های خاص خود می باشد.

پروفیل های مورد استفاده در ساخت این نیمکت های مدارس دارای ابعاد استاندارد ۴ * ۲ می باشد. اگر نیمکت ها دارای هشت پایه باشند از نوع پروفیل سنگین و در صورت داشتن چهار پایه ، پروفیل سبک می باشد. همه نیمکت ها دارای استاندارد ضخامت آهن یک می باشند. رنگ پایه ها استاتیک کوره ای بوده و ضخامت ام دی اف آن ۱۶ میلی متر می باشد.

شرکت تیوان مصحولات نیمکت مدارس خود را با سه سال گارانتی ارائه می دهد. نیمکت مدارس در مدل های متنوعی چون یک نفره ، دو نفره چسبیده به هم با پشتی و دو نفره جدا از هم با پشتی ، دو نفره چسبیده به هم بدون پشتی ، سه نفره چسبیده به هم با پشتی و سه نفره چسبیده به هم بدون پشتی تولید می شود.

قیمت نیمکت های مدرسه بستگی به موارد زیادی دارد. از جمله این موارد می توان به رنگ ام دی اف (mdf) اشاره نمود. اگر رنگ ام دی اف ، رنگ چوب باشد قیمت پایین تر و در غیر این صورت سفارش رنگ های انتخابی قیمت محصول تولیدی را بالاتر می برد. قیمت نیمکت مدرسه با توجه موارد مورد استفاده برای پیش دبستانی ، دبستان و راهنمایی و دبیرستان متفاوت است و به دلیل افزایش متریال مورد استفاده مانند آهن و ام دی اف قیمت تمام شده افزایش می یابد. اضافه شدن آپشن هایی مانند قلاب و دور پی وی سی نیز بر روی قیمت نیمکت مدارس تاثیر گذار می باشد.

با توجه به اینکه امکان سفارش محصول با آپشن های مختلف از سوی مشتری فراهم شده قیمت این محصولات نیز متاثیر از این ویژگی ها هستند. مانند اینکه نیمکت ها دارای پشتی بوده و یا دو صندلی جدا از هم داشته باشند.

شرکت تیوان به عنوان تولید کننده نیمکت های مدارس با سابقه چندین ساله در این زمینه توانسته تا با تکیه بر تجربه و تخصص ، نظر مشتریان را با کیفیت و قیمت رقابتی محصولات خود جلب نماید. شرکت تیوان از سال ۱۳۹۰ پا به عرصه طراحی و تولید صندلی و نمیکت مدارس گذارده است.

ما به عنوان یک تولید کننده  نیمکت مدرسه همواره سعی کرده ایم تا ضمن ارتباط مستقیم با مشتریان و خریداران ، علاوه بر نیازسنجی ، هزینه های این خرید را با فروش بدون واسطه کاهش دهیم. شما می توانید ضمن تماس و مشاوره با متخصصین ما از راهنمایی های تیم فنی بهره مند گردید.

فروش نیمکت مدارس و خرید آن توسط مشتری بسیار مهم است. شرکت تیوان سعی کرده تا با تکیه بر کیفیت و قیمت رقابتی نیمکت مدارس و خدمات پس از فروش نقش خود را به درستی ایفا نموده و همزمان با ایجاد فضای خرید بدون واسطه هزینه تمام شده را برای مشتری کاهش دهند. از سوی دیگر نیز خریدار باید متناسب با نیاز محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در این خرید از مشاوره تخصصی بهره مند گردد.ش

نیمکت های پیش دبستانی با توجه به کاربری آنها که منحصر به استفاده کودکان ۵ و ۶ ساله می باشد باید دارای ابعاد و اندازه های مشخصی مناسب برای این دسته از کودکان باشد. ارتفاع میز نیمکت پیش دبستانی ۶۰ سانتی متر و ارتفاع نشیمن آن ۳۰ سانتی متر می باشد. این نیمکت ها در مدل های متفاوتی طراحی و تولید می شود. این مدل ها بر اساس تعداد کودکان مشخص می شود. نیکت های یک نفره ، دو نفره ، سه نفره ، نیمکت های چسبیده به هم ، نیمکت های جدا از هم یا پشتی دار و بدون پشتی از مدل های مختلف هستند که بسته به سفارش مشتری و با رنگ مورد تایید مشتری برای پایه و ام دی اف طراحی و تولید می شود.

 

نیمکتپیش دبستانی

نمیکت های دبستان دارای تفاوت های ظاهری در ابعاد و ظاهر می باشد. ارتفاع میز نمیکت های دبستان ۷۰ سانتی متر و ارتفاع نشیمن از سطح زمین آن ۳۸ سانتی متر می باشد. این نمیکت ها در رنگ های مختلف ام دی اف و پایه به انتخاب مشتری طراحی و تولید می شود. همانند نیمکت های پیش دبستانی این نیمکت ها نیز در مدل های مختلف یک نفره ، دو نفره ، سه نفری تولید می شوند.

نیمکت دبستان

نیمکت های  راهنمایی و دبیرستان دارای مشخص فنی خاصی می باشد. ارتفاع میز از سطح زمین آن ۸۰ سانتی متر و ارتفاع نشیمن آن ۴۳ سانتی می باشد.. ابعاد این نیمکت ها با توجه به کاربری آن که دانش آموزان مقطع راهنمایی و دبیرستان می باشد به نسبت نیمکت های دبستان بزرگ تر می باشد. مدل های یک نفره و دو نفره و سه نفره از این نوع نیمکت ها برای مدارس تولید می شود.

نیمکت دبیرستان

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید می توانید با کلیک بر روی شماره های زیر با ما تماس بگیرید

۰۴۱

خدمات پس از فروش

۰۳ copy

تضمین بهترین قیمت

۰۲ copy

ضمانت کیفیت کالا

۰۱ copy

پرداخت در محل