صندلی سینمایی – صندلی آمفی تئاتر – صندلی همایش

صندلی سینمایی - صندلی همایش - صندلی آمفی تئاتر

صندلی آمفی تئاتر ، سینمایی و همایشی دارای ویژگی ها و استاندار های خاصی هستند که باید در زمان طراحی و ساخت به آن توجه کافی را داشت. در زمان خرید صندلی آمفی تئاتر باید به نوع پارچه و دسته های آن توجه نمود. صندلی های آمفی تئاتر در سالن های آمفی تئاتر ، سینما و همایش مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه صندلی های همایشی در طرح و اندازه های متنوع طراحی و تولید می گردد.

در زمان خرید صندلی های همایشی و آمفی تئاتر با دانستن یک سری نکات مهم می توانید راحت تر انتخاب را انجام دهید. اینکه صندلی های سینمایی در چه طرح هایی تولید می گردد ، تنوع دسته های به چه شکل است و نکات ساختاری مانند عرض و نوع کف و پشتی که انتخاب را دقیق تر می نماید. شما می توانید ضمن تماس با تیم نوین چیر از مشاوره تخصصی در این زمینه بهرهمند گردید.

این نوع صندلی ها با دسته های متنوعی طراحی و تولید می گردند. دسته های معمولی و پاپ کرن و تحریر برای نیازها و کاربری های گوناگون طراحی شده اند. صندلی های همایشی و آمفی تئاتر متفاوت با صندلی های سینمایی هستند . در صندلی های سینمایی می توان از صندلی هایی با دسته پاپ کرن استفاده نمود. صندلی های دسته تحریر می توانند در سالن های همایش و آمفی تئاتر استفاده شوند. و در انتها صندلی هایی با دسته معمولی قابلیت اجرا در هر سه سالن را دارا می باشد.

متریال دسته به صورت ام دی اف (MDF) یا انتگرال می باشد. این بخش متناسب با ظاهر صندلی می باشد. عموما صندلی های آمفی تئاتری که دارای پشتی و کف وکیوم هستند دارای دسته های انتگرال می باشند. قیمت دسته های انتگرال در مقایسه با دسته ام دی اف بیشتر می باشد.  صندلی های سینمایی بعضا دارای دسته های پاپ کرنی برای قرار دادن بطری و بسته های خوراکی می باشد در حالی که این ویژگی ممکن است در صندلی های آمفی تئاتر و همایشی وجود نداشته باشد.

کف و پشتی صندلی های سینمایی می توانند وکیوم یا ام دی اف باشند. تفاوت این نوع متریال جدا از قیمت بستگی به سلیقه و تناسب صندلی با دکوراسیون سالن دارد. رنگ پارچه متناسب با سلیقه مشتری و بسته با تناسب دکوراسیون انتخاب می گردد و نوع آن نیز می تواند با توجه به تنوع کیفی مشخص گردد.

عرض این صندلی ها هم متناسب با نوع دسته و کاربری آن تغییر می کند. عموما صندلی های VIP دارای عرض بیشتری می باشند. همچنین صندلی های دسته تحریر نیز دارای عرض بشتری می باشند.

شرکت تیوان با تجربه چندین ساله در طراحی و تولید صندلی های آمفی تئاتر می باشد که توانسته صندلی های متنوع همایشی و سینمایی را تولید نماید. شما کاربران محترم می توانید ضمن مشاهده صندلی های تولید شده در این صفحه با متخصصین ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

قیمت صندلی همایش به عامل های متنوعی وابسته می باشد که در قیمت آن تاثیر گذار است. ویژگی صندلی های سینمایی سبب شده تا در طرح ها و متناسب با سلیقه ها و نیازهای گوناگون طراحی و ساخته شوند. شما می توانید محصولات موجود را مشاهده و جهت استعلام قیمت با ما تماس بگرید. لازم به ذکر است که قیمت تمام صندلی های آمفی تئاتر و سینمایی با توجه به کیفیت بالای آن بسیار مناسب می باشد.

همانطور که می دانیم یک صندلی خوب دارای ویژگی های بسیاری می باشد اما نکات قابل توجه دیگری نیزهست که در خرید صندلی های سینمایی باید در نظر گرفت یکی از این نکات قیمت مقرون به صرفه آنهاست . شرکت تیوان با وجود کادر مجرب و همچنین کارشناسانی که بر روی متریال و استراکچر صندلی های آمفی ِتئاتر نظارت دارند تمامی محصولات خود را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کند .  تنوع و طرح های صندلی های آمفی تئاتر و همایشی و سینمایی شرکت تیوان در طرح ها و جنس ها و قیمت ها و البته طرح دلخواه مصرف کنندگان قابل فروش می باشد .قیمت تمامی محصولات شرکت تیوان با توجه به نوع محصول متغیر می باشد و همچنین محصولات به سراسر نقاط کشور و کشورهای همجوار ارسال می شود .

صندلی های اداری و آموزشی شرکت تیوان که شامل صندلی های آمفی تئاتر و همایشی و سینمایی می شود دارای پنج سال خدمات پس از فروش و سه سال گارانتی می باشد بدین ترتیب هزینه هرگونه تعمیر و تعویض قطعات محصولات در طول مدت ضمانت به عهده شرکت می باشد . نصب صندلی های همایشی و سینمایی و آمفی تئاتر کاری تخصصی بوده و از این رو لازم است این کار تنها از طریق تیم حرفه ای و مجرب شرکت تیوان به صورت استاندارد انجام شود در غیر اینصورت محصولات شامل گارانتی نمی گردد.
صندلی های اداری قابل استفاده در ادارات/سالن های اجلاس/ مدارس/آموزشگاه ها و… کاربرد فراوانی دارد .
استاندارد بودن صندلی ها یکی دیگر از نکات حائز اهمیت است که به طراحی داخلی و فضاهای ذکر شده کمک فراوانی می کند از این رو پرداخت هزینه های این محصولات قابل ارزش می باشد چرا که برای سال های متوالی و بدون تعمیرو ایجاد مشکلی کارایی خود را دارند و ویژگی خود را در طی سال های متمادی از دست نمی دهند.
بنابراین شرکت تیوان با اعتماد کسب کرده در جهت ایجاد سالن های همایشی و همچنین تکیه بر سوابق خود این اطمینان را به مشتریان و مصرف کنندگان تمامی ارگان ها می دهد که از خرید خود دچار نارضایتی و پشیمانی نخواهند شد .

شرکت تیوان به عنوان یه شرکت برتر در زمینه تولید انواع صندلی و مبلمان اداری سالهاست در زمینه تولید صندلی آمفی تئاتر فعالیت می نماید. صندلی های سینمایی و همایشی این شرکت همگام با طرح های روز دنیا طراحی و تولید می گردند.

طراحی و فضای داخلی سالن های همایشی و اجلاس تاثیر بسزایی در جذب تماشاچیان خواهند داشت یکی از جلوه های ویژه ای که به جذابیت سالن های آمفی تئاتر کمک بسیاری می کند وجود صندلی های آمفی تئاتر و سینمایی می باشد که در طرح / رنگ و شکل های مختلف توسط شرکت تیوان قابل اجرا می باشد . شرکت تیوان با وجود تیم مجرب و کارشناسان و مشاوران متخصص خود و طی تلاش های پی در پی گروه توانستند صندلی های اداری را به صورت استاندار ساخته و در سراسر نقاط ایران عرضه کنند .

صندلی های آموزشی که شامل صندلی های دسته تحریر و میز و نمیکت های دانش آموزی می باشد ا ز دیگر محصولات قابل تولید شرکت تیوان می باشد که هر کدام از این صندلی ها و نیمکت ها ویژگی های منحصر بفرد خود را دارا هستند و متریال و استراکچر آنها ثابت و کاملا استاندارد می باشد اما ویژگی های ظاهری آنها با توجه به دلخواه مصرف کنندگان قابل تغییر است . تمامی تولیدات شرکت تیوان با سه سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش به دست مشتریان عزیز ارائه می گردد.

صندلی های همایشی و سینمایی و آمفی تئاتراز نظر ظاهری تفاوت چندانی با هم ندارند و از متریال یکسانی ساخته شده اند ولی کاربرد متفاوتی دارند که باید متناسب با فضای سالن باشند . شما میتوانید برای اطمینان بیشتر از استاندارد این صندلی که مورد بررسی کارشناسان شرکت تیوان قرار گرفته علامت تجاری شرکت تیوان / شماره سری ساخت و کد مربوطه را ملاحظه نمایید . صندلی های همایشی و آمفی تئاتر و سینمایی قابل اجرا در سالن هایر سینما / کنسرت و موسیقی و اجلاس قابل اجرا هستند . جنس پارچه ی صندلی ها شانل و دسته ی آنها ام دی اف می باشد و دارای پایه های فلزی می باشند که با رنگ الکترو استاتیک پوشیده شده اند اما رنگ پارچه و دسته ها متنوع و به خواست مصرف کنندگان متغیر می باشد .

وبسایت نوین چیر با تجربه سالها در زمینه فروش مبلمان اداری آماده ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان محترم می باشد. فروش صندلی های آمفی تئاتر و همایشی با قیمت های مناسب و خدمات پس از فروش ما را بسیار متفاوت کرده است.

یکی از مهم ترین تجهیزات در سالن های همایشی و سینمایی که نقش بسزایی در جذب تماشاچیان دارد وجود صندلی های با کیفیت و متناسب با سالن برای ایجاد فضای منحصر بفرد می باشد می باشد از این رو شرکت تیوان با گسترش و توسعه محصولات خود در زمینه تولید میز و نیمکت های دانش آموزی و صندلی های اداری سعی در زیبایی و جذابیت مراکز آموزشی و سالن های اداری دارد .هر یک از محصولات شرکت تیوان از ویژگی های مخصوص به خود و با کیفیت ترین متریال طراحی شده اند و دارای استراکچر بسیاری قوی و درجه یک ساخته می شوند.
استاندارد این محصولات با بررسی کارشناسان و تیم مجرب شرکت تیوان می باشد استاندارد بودن محصولات یکی از نکات بسیار مهم در خرید و فروش صندلی های همایشی می باشد چرا که اگر از استاندارد بودن آنها اطمینان کافی داشته باشید هیچگونه مشکلی در رابطه با فرسوده شدن تولیدات و یا تنش های جسمی مواجه نمی شوید .

شرکت تیوان با سه سال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش تمامی محصولات خود را به مصرف کنندگان گرامی ارائه می دهد .  نحوه چیدمان صندلی ها بسیار در زیبایی سالن نقش دارد پس باید فاصله هر ردیف تنظیم شده و همچنین طوری چیده شود که تمامی تماشاچیان و میهمانان دید و زاویه کافی را نسبت به صحنه داشته باشند . در اکثر سالن ها یک یا دو ردیف صندلی های وی آی پی که مختص به میهمانان ویژه می باشد اجرا می شود که تعداد و چیدمان این صندلی ها هم به حجم و فضای سالن بستگی دارند .  صندلی های همایشی قابل استفاده در سالن های کنسرت / سالن های اجلاس ونمایش و مراکز اموزشی قابل اجرا می باشند .
تاشو بودن این صندلی ها باعث شده باوجود زیبایی خود فضای بسیار کمی را اشغال کرده و به ویژگی مثبت آن افزوده شود .

صندلی های سینمایی با آنکه در دسته صندلی های آمفی تئاتر و همایشی قرار می گیرد. منتها ویژگی های خاص کاربری آن باعث شده تا در زمان انتخاب و خرید نکات مهمی را مورد توجه قرار دهیم. صندلی سینمایی در مقایسه با صندلی های همایشی و آمفی تئاتر مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد و نیاز است تا متریال متناسب با آن انتخاب گردد. این متریال شامل نوع خود صندلی و جنس دسته ، جنس پارچه و کیفیت بدنه می باشد.

مهمترین نکته در این نوع صندلی ها دسته های آن می باشد. عموما صندلی های دسته پاپ کرنی در سینماها مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع دسته ها از جنس وکیوم می باشد. صندلی های سینمایی باید از رنگ بندی های تیره برای ساخت آنها استفاده شود زیرا صندلی سینمایی باید به گونه ای باشد که کمترین نور جذبی را داشته و مخاطبان بتوانند بدون هیچ مورد آزار دهنده ای فیلم را نمایش کنند.

صندلی های سینمایی باید دارای استحکام بیشتری نیز باشند همانگونه گفتیم این صندلی ها در موارد بسیاری از صندلی های آمفی تئاتر و همچنین صندلی های همایش بیشتر استفاده می شوند. و این یعنی اینکه در صورت مناسب نبودن آنها باید در دوره ای زمانی کوتاه نسبت به تعویض و تعمیر آنها اقدام شود. بنابراین نیاز است تا این نوع از صندلی ها از متریال های با کیفیت و با ویژگی های ضد سایش که سبب ماندگاری بیشتر صندلی ها می شود ساخته و تولید گردند.

مورد بعدی در صندلی سینمایی این است که از دسته های پاپ کرنی مناسب استفاه شود. صندلی های سینمایی به دلیل اینکه تماشاگران احتیاج دارند تا خوردنی ها و اب معدنی خود را در فضایی قرار دهند از دسته ها پاپ کرنی بهره می برند. خود این دسته ها بسیار مهم است که هم بتواند راحتی بیشتر او را فراهم کند و هم فضایی به اندازه برای قرار دادن خوراکی در آن داشته باشد. با همه این مسائل دست های مختلفی از پاپ کرنی نیز است که درست است کمی با هم متفاوت هستند اما می تواند در راحتی بیشتر تماشاگر تاثیر گذار باشند.

یکی از جلوه های ویژه که در فضای سالن های سینمایی بسیار تاثیر گذار هستند صندلی های سالن می باشند .استاندارد و کیفیت صندلی ها یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد .شرکت تیوان با گسترش فعالیت خود در زمینه تولید صندلی های اداری و آمفی تئاتر و به ویژه صندلی های سینمایی آمادگی خو را اعلام می نماید .می دانیم که یک محصول خوب باید دارای ویژگی ها و استاندارد هایی باشد بنابراین در اینجا به برخی از ویژگی های صندلی های سینمایی میپردازیم .صندلی های سینمایی شرکت تیوان از پارچه شانل در رنگ بندی های متنوع می باشد که این رنگ بندی ها در طراحی داخلی سالن نقش بسزایی دارد . جنس پارجه های صندلی های سینمایی شانل می باشد که جذابیت خاصی به فرم و کلاسیک بودن صندلی ها میدهد.صندلی های سینمایی دو نوع متفاوت دارند : صندلی های سینمایی با دسته های معمولی و پاپ کرنی .که در اکثر مواقع از صندلی های دسته پاپ کرنی استفاده می شود.

جنس قابل استفاده در دسته این صندلی ها انتگرال می باشد که ویژگی های بخصوص خود را شامل می شود برای مثال ضدخش و ضد ضربه هستند و با اصابت جسم تیزی بر روی سطح این دسته ها شکل ظاهری شان دچار تغییر نمی شود .البته از ام دی اف برای ساخت دسته ای این صندلی ها استفاده می شود که بستگی به نظر مشتریان عزیز دارد .صندلی های دسته چوبی از رنگ های متفاوتی برخوردارند و امکان خراشیده شدن توسط جسم تیز در قسمت های چوبی امکان پذیر می باشد . ولی وجود ام دی اف و پارچه های شانل باعث زیبایی صندلی های سینمایی می شود .جنس این صندلی ها همانطور که گفته شد با متریال درجه یک ساخته می شوند ووکیوم استفاده شده در این صندلی در برابر ضربه و نشستن طولانی مدت بسیار مستحکم می باشد این صندلی ها قابلیت تاشو بودن را دارا می باشند و برای عبور و تردد تماشاچیان کاملا مناسب می باشند . فوم استفاده شده در این صندلی ها فوم سرد تزریقی می باشد و در صورت استفاده مکرر شکل ظاهری شان تغییری نمی کند چرا که بسیار مقاوم هستند . پایه های صندلی فلزی می باشد که با رنگ الکترو استاتیک پوشیده شده اند.همچنین به ارتفاع و پشتی صندلی های سینمایی باید توجه داشت تا موجب کسالت و رنجش میهمانان حاضر در سالن نشود و چیدمان این صندلی ها طوری تنظیم شود که تمامی تماشاچیان دید یکسانی نسبت به صحنه داشته باشند .

صندلی های آمفی تئاتر ویژگی های مشترکی بسیاری با صندلی سینمایی دارند و از این رو تمام نکاتی که در بالا در مورد صندلی های سینمایی ذکر کردیم در مورد این صندلی ها نیز صادق می باشد. صندلی های آمفی تئاتر دارای عرض کمتری بوده و دسته های پاپ کرنی را نیز دارا نمی باشند.

صندلی های آمفی تئاتر می تواند در سالن های مختلف آمفی تئاتر در دانشگاه ها و شرکت ها و سازمان ها استفاده شود. این صندلی ها می تواند دسته های معمولی و یا دسته های تحریر داشته باشد. صندلی آمفی تئاتر در سالن های دانشگاه ها که نیاز است تا دانشجو بر روی آن بنویسد دارای دسته های تحریر بوده و در بقیه موارد دسته های معمولی دارد.

صندلی های آمفی تئاتر دارای رنگ بندی متفاوتی از صندلی سینمایی بوده و همواره سعی می شود در طراحی و تولید این صندلی ها از رنگ های روشن استفاده شود. همچنین این صندلی ها می تواند در دو نوع صندلی آمفی تئاتر معمولی و صندلی آمفی تئاتر وی آی پی استفاده گردد. صندلی های معمولی دارای دو پایه بوده و از نظر ابعاد و سایز نیز از صندلی های وی آی پی کوچکتر هستند اما صندلی های وی آی پی علاوه بر اینکه دارای دسته های معمولی می باشند. از نظر رنگ بندی متفاوت تر ، دارای یک پایه در زیر صندلی و همچنین ابعاد بزرگتری نسبت به صندلی های معمولی می باشند.

یکی از مهم ترین مسائل قابل توجه در سالن های آمفی تئاتر وجود صندلی های با کیفیت در سالن می باشد .با کیفیت بودن صندلی های امفی تئاتر بستگی به ویژگی ها و متریال های استفاده شده دارد .از ویژگی های بازر صندلی های آمفی تئاتر شرکت تیوان می توان به زیبایی _تنوع طرح و پارچه_راحتی و استحکام آنها اشاره کرد همچنین صندلی های آمفی تئاتر باید از مکانیزم تعادل و قابلیت تاشو بودن برخوردار باشند .تمامی متریال های استفاده شده در صندلی های آمفی تئاتر شرکت تیوان درجه یک می باشند و در تعداد و رنگ و طرح متفاوت به سراسر کشور عرضه می شوند .وکیوم استفاده شده در کف و پشت این صندلی ها بسیار مستحکم می باشند و فوم استفاده شده دراین صندلی ها فوم سرد می باشد که در استفاده مکرر و نشستن های طولانی مدت قابلیت استحکام خود را از دست نمی دهند و شکل ظاهری شان را حفظ می نمایند .پارچه استفاده شده در این صندلی ها پارچه ی شانل می باشد که طرح و رنکگ بندی منحصر بفرد خود را دارا می باشد . دسته های این صندلی ها از دو نوع متفاوت انتگرال و چوب ام دی اف ساخته شده اند که انتگرال ها دارای یک رنگ می باشند ولی چوب های ام دی اف دارای رنگ بندی می باشند .انتگرال ها ضد خش و ضدضربه می باشند و در صورت اصابت جسم تیز با این محصولات هیچگونه مشکلی بوجود نمی آید ولی در صندلی های آمفی تئاتری که دارای دسته های ام دی اف هستند و با برخورد جسم تیز با این چوب دسته ها دچار خراشیدگی می شوند و شکل ظاهری شان تغییر می کند اما دسته های ام دی اف با پارچه های شانل ترکیب فوق العاده ای بوجود می آورند که موجب زیبایی سالن آمفی تئاترمی شود .

استراکچر این صندلی ها فلزی می باشد و با رنگ الکترو استاتیک پوشیده شده است .صندلی های آمفی تئاتر و سینمایی تفاوت چندانی باهم ندارند و از متریال یکسانی استفاده می شوند .ارتفاع و پشتی این صندلی ها باید کاملا استاندارد باشد که از دو جهت بسیار حائز اهمیت است از طرفی که موجب کسالت و گرفتگی عضلات میهمانان نشود و از طرفی طوری چیده شوند که زاویه دید تماشاچیان درست باشد و همگی بتوانند به صحنه ی نمایش و یا فیلم دسترسی کافی داشته باشند همچنین فاصله میان هر ردیف با توجه به تاشو بودن صندلی ها باید طوری تنظیم شود که تماشاچیان بتوانند به راحتی در بین ردیف ها تردد کنند .

صندلی های همایشی همان صندلی آمفی تئاتر می باشد. و  دارای دسته های معمولی یا دسته تحریر می باشد. صندلی همایشی تفاوت های از جمله عرض و نوع دسته با صندلی سینمایی دارا می باشد. صندلی های همایشی از لحاظ جزئیات بیشتر به صندلی های آمفی تئاتر نزدیک می باشد و فقط مشخص می شود این صندلی در کدام فضا قرار است مورد استفاده قرار گیرد. از همین رو در مورد دسته های این صندلی ها نیز باید گفت به طور معمول دسته های معمولی دارند و می تواند بر اساس نیاز مشتری در هر رنگ بندی تولید شوند.

این صندلی ها از لحاظ ساختاری مانند بقیه صندلی ها دارای دو نوع معمولی و وی آی پی بوده که در بالا به طور مفصل در این زمینه صحبت کردیم. صندلی های وی آی پی به دلیل اینکه در ردیف ها جلو قرار می گیرند و در جلوی آنها میز است نیاز به دسته های معمولی دارند.

یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت تیوان صندلی های همایشی می باشد که معمولا در سالن های همایش و اداری استفاده می شود .این صندلی ها ویژگی های بخصوص خود را دارند و توسط شرکت تیوان با بهترین و با کیفیت ترین متریال به تمام نقاط کشور عرضه می گردد .تمامی این صندلی ها از استراکچر فلزی ساخته شده اند و پایه های فلزی دارند که با رنگ الکترو استاتیک پوشیده شده اند همچنین از وکیوم بسیار قوی و ضد ضربه ساخته شده اند .پارچه های روکش شده صندلی های همایشی شرکت تیوان همگی از جنس شانل می باشند که در عین زیبایی و شکیل بودن بسیار مقرون به صرفه هستند و این باعث شده که سبک کلاسیکی را به صندلی های همایشی بدهد. دسته های صندلی های همایشی به دو صورت هستند و متریال متفاوت دارند .انتگرال و چوب ام دی اف که هر کدام مزایای مخصوص به خود را دارند .

انتگرال بسیار مقاوم است و ضدخش و ضدضربه می باشد و در صورت استفاده ی مکررو پی درپی دچار آسیب دیدگی نمی شود ولی صندلی های همایشی با دسته ام دی اف در عین زیبایی و خاص بونشان هنگام برخورد با جسم تیز دچار خراشیدگی می شوند .الته باید این را در نظر گرفت که پارچه های شانل با دسته های ام دی اف ترکیب فوث العاده ای در کنار هم دارند .  صندلی های همایشی و سینمایی و آمفی تئاتر شرکت تیوان تفاوت چنئانی باهم ندارند و از متریال یکسانی تولید می شوند ولی کاربرد تفاوتی دارند که باید متناسب با فضای سالن باشند . نکته قابل توجه دیگر که طراحان سالن های همایشی باید در نظر بگیرند این است که چیدمان صندلی ها بسیار مهم می باشد و باید طوری تنظیم و چیده شوند که تمامی حضار در سالن دید کافی را نسبت به صحنه همایش داشته باشند همچنین ارتفاع پشتی و کفی صندلی های همایشی شرکت تیوان به طوری می باشد که دچار خستگی و کسالت تماشاچیان نشود . این صندلی ها تاشو می باشند و فضای کمی را در هر ردیف اشغال می کنند و نکته قابل اهمیت این است که تماشاچیان در بین هر ردیف می توانند تردد کنند چرا که این صندلی ها مکانیزم بسیار متفاوتی دارند . صندل های همایشی شرکت تیوان قابل اجرا در سالن های سخنرانی/تئاتر و سالن های موسیقی و کنسرت می باشند .شما میتوانید برای اطمینان بیشتر از استاندارد این صندلی ها که مورد بررسی کارشناسان شرکت تیوان قرار گرفته علامت تجاری شرکت تیوان _شماره سری ساخت و کد مربوطه را ملاحظه نمایید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید می توانید با کلیک بر روی شماره های زیر با ما تماس بگیرید

۰۴۱

خدمات پس از فروش

۰۳ copy

تضمین بهترین قیمت

۰۲ copy

ضمانت کیفیت کالا

۰۱ copy

پرداخت در محل

لیست محصولات

محصولات صندلی سینمایی – صندلی همایش – صندلی آمفی تئاتر

اولین مرحله در تولید صندلی های آمفی تئاتر مرحله ایده و طراحی است. ایده پردازی در طراحی مبلمان های اداری نقش مهمی  داشته و لازم است تا ضمن مشاهده صندلی های سینمایی و همایشی دیگر از آنها برای تولید محصولی بهتر و مناسب تر الهام گرفت. دومین مرحله نیز انتخاب متریال ها است. این مرحله بسیار حائز اهمیت بوده و لازم است تا ضمن شناخت این متریال از بهترین نوع آنها با ویژگی های خاص بهره برد.

این ویژگی ها می تواند در مورد ظاهر باشد یا مرتبط با وضعیت فیزیکی و ایمنی آن باشد. ویژگی های خاصی مانند ضد سایش بودن یا ضد اشتعال بودن که محصول نهایی را منحصر به فرد می نماید. مرحله سوم هم روند تولید می باشد که باید قسمت به قسمت پیش رفته و منجر به تولید محصول با کیفیت گردد.