صندلی دانشجویی

صندلی دانشجویی

باید اصول ارگونومی در طراحی صندلی های دانشجویی رعایت شود تا دانشجویان بتوانند به راحتی بر روی این صندلی ها نشسته و مشغول نوشتن شوند. صندلی دانشجویی باید کمی بلند تر از صندلی های معمولی باشد. ارتفاع سطح دسته صندلی از سطح نشیمنگاه برابر ۳۲، ارتفاع سطح نشیمنگاه ۴۲۹، عمق سطح نشیمنگاه ۴۹، عرض سطح نشیمنگاه بیش از ۵۹ و ارتفاع پشتی صندلی ۳۵ سانتی متر باشد صندلی ابعاد آنتروپومتری مناسبی دارد.

صندلی های دانشجویی جهت فروش در سایت نوین چیر در طراحی و تولید صندلی اصول ارگونومی را رعایت شده و مطابق استاندارد های تعیین شده باشد. این صندلی ها دارای ارتفاع نشیمنگاه و پشتی مناسب بوده و وزن ۱۵۰ کیلو گرم را تحمل می نمایند. نشیمنگاه و پشتی صندلی دانشجویی از جنس فایبر گلاس یا MDF با درجه کیفیت بالا می باشد. بدنه ها این صندلی ها تماما فلزی بوده و به همین علت از استحکام بسیار زیادی برخوردار می باشد.

صنعتگران با داده های آنتروپومتری، ضمن در نظر گرفتن اصول و موارد ارگونومی برای گروه های سنی مختلف اقدام به طراحی صندلی دانشجویی می نمایند. کارشناسان متعددی در حوزه های بهداشت و ارگونومی در هنگام طراحی تا ساخت صندلی موارد مختلف را بررسی و نظر می دهند تا محصول نهایی متناسب با نیاز و ارگونومی بدن دانشجویان باشد.

قیمت صندلی دانشجویی به عامل های متنوعی وابسته می باشد که در قیمت آن تاثیر گذار است. ویژگی صندلی های دانشجویی سبب شده تا در طرح ها و متناسب با سلیقه ها و نیازهای گوناگون طراحی و ساخته شوند. قیمت صندلی های دانشجویی بسته به مدل صندلی تعیین می شود. همچنین متریال مورد استفاده در ساخت صندلی می تواند بر روی قیمت تاثیر بگذارد. آهن استفاده شده در ساخت این صندلی ها می تواند از نوع پروفیل ۲ در ۴ و یا پروفیل ۳ در ۵ باشد.

جنس پلاستیک نیز می تواند قیمت را افزایش دهد. در مورد ویژگی ها ، پشتی این صندلی می تواند به صورت معمولی یا چرم بسته به انتخاب مشتری باشد. از ویژگی های دیگری که بر روی قیمت تمام شده صندلی تاثیر می گذارد می تواند می توان به سبد کناری و قلاب اشاره نمود. همچنین کفی نیز می تواند متناسب با نیاز مشتری از چرم تهیه شود. حذف واسطه ها نیز قیمت محصول را پایین می آورد و سایت نوین چیر توانسته تا با تکیه بر این عنصر قیمت نهایی برای مشتری را کاهش دهد.

صندلی های تاشو بیشتر برای فضاهایی مناسب است که سالن برای کاربرد های دیگری نیز استفاده می شود و نیاز است تا صندلی های دانشجویی تاشو در گوشه ای از سالن جمع و قرا بگیرند و فضای زیادی را اشغال ننمایند. همچنین این صندلی ها به دلیل حجم کمی که در حالت تا شده در بر می گیرند مناسب هستند و برای فضاهایی که دائما نیاز به استفاده از آنها نیست بسیار مفید است.

صندلی های دانشجویی تاشو ممکن است در صورتی که پیچ های آن دچار مشکلات احتمالی پس از مدتی شود کمی دانشجویان را اذیت بنماید ، ولی در حالت کلی معایب قابل ذکری ندارد.

صندلی های دانشجویی یکی از محصولات شرکت تیوان و وبسایت نوین چیر می باشد. سایت نوین چیر مدل های متنوع و جدید صندلی های دانشجویی را با فروش مستقیم و بی واسطه به مشتریان عرضه می نماید. قیمت این محصولات و صندلی ها به دلیل فروش بی واسطه و حذف دلالان تا حد زیادی برای مشتری نهایی کاهش داشته است.

کیفیت این محصولات با متریال روز دنیا و استفاده از متریال های با کیفیت افزایش یافته و سعی شده تا با بهره گیری از طراحی های ارگونومی راحتی این صندلی دانشجویی حفظ شود. در ساخت این محصولات نیز پیوسه ایمنی و استاندارد های تعریف شده مورد بررسی قرا می گیرد تا محصول نهایی متناسب با معیار یک صندلی با کیفیت باشد.

تیم فنی در بخش فروش سایت نوین چیر نیز آماده هستند تا در سریعترین زمان ممکن راهنمایی لازم برای آنکه شما بتوانید صندلی متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایی ارائه دهند. اینکه صندلی ها باید به چه شکل باشند و یا کف و پشتی آن به چه صورت بوده و استفده از پلاستیک و ام دی اف به چه اندازه و تناسبی باشد. و اینکه قلاب و سبد نگهدارنده برای صندلی لازم است یا خیر که می توانید سئوالات خود را از بخش فروش بپرسید.

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید می توانید با کلیک بر روی شماره های زیر با ما تماس بگیرید

۰۴۱

خدمات پس از فروش

۰۳ copy

تضمین بهترین قیمت

۰۲ copy

ضمانت کیفیت کالا

۰۱ copy

پرداخت در محل