دکوراسیون سینما

دکوراسیون سینما

برای دکوراسیون سینما باید قواعدی را رعایت نمود و این قواعد در مورد نوع صندلی و چیدمان و نورپردازی می باشد که باید رعایت گردد.

هزینه دکوراسیون سینما وابسته به عواملی متفاوتی می باشد که باید زمن بررسی شرایط و نیازها برآورد گردیده و اعلام شود.

صوت و تصویر همواره یکی از بخش های مهم در طراحی دکوراسیون سینما و سالن های آمفی تئاتر بوده است. شرکت تیوان به دلیل تجربه ظولانی در امر طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های سینما توانسته تا به طور کامل صوت و تصویر این سالن ها را به اجرا در آورد. این خدمات شامل پیاده سازی سیستم های صوتی و اجرای پرده سینما و پروژکتور می باشد.

نورپردازی سالن های سینما بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به طور تخصصی طراحی و پیاده سازی شود. این نور پردازی می تواند در سالن های آمفی تئاتر به دو بخش نور سالن و نور صحنه تقسیم بندی شود که هر کدام نکات خاص خود را دارند. نورپردازی توسط یک تیم حرفه ای با سابقه چندین ساله در این زمینه اجرا می شود.

شرکت تیوان طراح و اجرای دکوراسیون سینما و تجهیز آن با تخصص و سالها تجربه در این زمینه می باشد که توانسته رضایت مشتریان را فراهم آورد. طراحی دکوراسیون سینما نیازمند دانش تخصصی در زمینه های متفاوتی همچون صوت و تصویر و نیازمندی های سالن آمفی تئاتر و سینما می باشد که در نتیجه سبب نتیجه درست می شود.

 

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید می توانید با کلیک بر روی شماره های زیر با ما تماس بگیرید

۰۴۱

خدمات پس از فروش

۰۳ copy

تضمین بهترین قیمت

۰۲ copy

ضمانت کیفیت کالا

۰۱ copy

پرداخت در محل

لیست خدمات

خدمات دکوراسیون سینما