قیمت صندلی اداری در کرج

قیمت صندلی اداری در کرج

قیمت صندلی اداری

قیمت صندلی اداری

صندلی اداری در کرج

قیمت صندلی اداری در کرج در حال حاضر به عنوان یک دغدغه برای طراحان و مدیران شده است . قیمت هر مبلمانی بر اساس کیفیت و خدمات پس از فروش بستگی دارد.قیمت صندلی اداری در شرکت نوین چیر نیز بر اساس کیفیت آن تعیین خواهد شد.

به طور کلی یک صندلی اداری مناسب باید به گونه‌ای باشد که چهار ناحیه ستون فقرات (گردن، پشت، کمر و دنبالچه) را پوشش دهد.و فرد احساس خستگی نکند.

اغلب صندلی‌های اداری به واسطه بی‌حرکت بودن تکیه‌گاه و نشیمنگاه به شخص اجازه نمی‌دهند که به راحتی بالا تنه خود را در وضعیتی که تمایل دارد حرکت دهد.

یک صندلی کاری ایده‌آل می‌بایست امکان حرکت مناسب این مفاصل را فراهم کند.

قیمت صندلی اداری

ویژگی های صندلی اداری

در یک محیط اداری مهمترین عاملی که باید به آن توجه کرد ایجاد محیطی دلچسب و در عین حال ایمن می باشد.صندلی اداری این امکان را به وجود می آورد.

پرسنل کاری یک محیط اداری باید امکان نشستن راحت و انجام وظایف را بدون بروز خستگی و عوارض درازمدت داشته باشند و در عین حال به راحتی قادر به انجام حرکات دلخواه خود باشند.

اولین و مهمترین ویژگی یک صندلی اداری ارگونومیک بودن آن است . ارگونومیک طبق ستون فقرات افراد تعیین خواهد شد.

ارگونومیک بودن صندلی نیازمند پشتی و کفی مناسب و قابل تنظیم صندلی می باشد.

تکیه گاه صندلی

لازم به دکر است که تکیه گاه یک صندلی ارگونومیک باید ۳۰ تا ۴۸ سانتی متر پهنا داشته باشد.

اگر تکیه گاه و نشیمن گاه از هم جدا باشند باید زاویه ی تکیه گاه و ارتفاع آن قابل تنظیم باشد تا فرد در آن احساس خستگی نکند.

تکیه گاه باید قابلیت پوشش منحنی طبیعی ستون فقرات را داشته باشد و باز در این قسمت هم باید توجه زیادی به وضعیت پوشش منحنی ستون فقرات بشود.

اگر صندلی شما تکیه گاه و نشیمنگاه یک تکه داشته باشد نمیتوانید آن را تنطیم کنید و خستگی در آن بیشتر خواهد بود.

ارتفاع صندلی

مهمترین ویژگی صندلی اداری ارتفاع آن می باشد.

ارتفاع صندلی اداری باید به راحتی قابل تنظیم باشد. اهرم تنظیم بادی آسان ترین راه برای انجام این کار است. ارتفاع مناسب یک صندلی اداری برای بیشتر مردم، چیزی حدود ۴۰٫۵۰ تا ۵۳٫۳۴ سانتی متر بالاتر از کف اتاق در نظر گرفته شود و در واقع استاندارد آن همین است.

کاربر صندلی را به نسبت قد خود باید طوری تنظیم کند که بتواند پاها را به راحتی جمع کند و کف پای آن روی زمین قرار گیرد.

برای مثال فردی که با کامپیوتر کار می‌کند و بعضی مواقع به پشتی صندلی تکیه می‌دهد

برای جلوگیری از خستگی  کارمندان خود باید از صندلی‌های اداری استفاده کنید که پشتی آنها قابلیت ارتجاع به سمت عقب را داشته باشد تا فرد براحتی بتواند تکیه دهد.

ویژگی های صندلی اداری

در صندلی اداری ارگانیک معمولا بهترین زاویه نشستن حدود ۱۱۰ درجه است.این زاویه کمترین فشار را به کمر وارد می‌کند و برای کار با رایانه مفید است.

بهتر است صندلی اداری پشتی مناسب نیز داشته باشد که سر در مدت زمان طولانی دچار خستگی نشود .

علاوه بر این موارد ارتفاع پشتی صندلی باید به نحوی باشد که فرد براحتی به میز کاری خود و کیبورد سیستم خود دسترسی داشته باشد.

برای استعلام قیمت صندلی اداری شرکت نوین چیر با شماره تلفن های ۰۲۶۳۲۵۶۸۱۱۹ و ۰۹۱۲۰۲۶۰۴۲۸ تماس بگیرید.