صندلی سینمایی – صندلی آمفی تئاتر – صندلی همایش

صندلی سینمایی - صندلی همایش - صندلی آمفی تئاتر

صندلی آمفی تئاتر ، سینمایی و همایشی دارای ویژگی ها و استاندار های خاصی هستند که باید در زمان طراحی و ساخت به آن توجه کافی را داشت. در زمان خرید صندلی آمفی تئاتر باید به نوع پارچه و دسته های آن توجه نمود. صندلی های آمفی تئاتر در سالن های آمفی تئاتر ، سینما و همایش مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه صندلی های همایشی در طرح و اندازه های متنوع طراحی و تولید می گردد.

در زمان خرید صندلی های همایشی و آمفی تئاتر با دانستن یک سری نکات مهم می توانید راحت تر انتخاب را انجام دهید. اینکه صندلی های سینمایی در چه طرح هایی تولید می گردد ، تنوع دسته های به چه شکل است و نکات ساختاری مانند عرض و نوع کف و پشتی که انتخاب را دقیق تر می نماید. شما می توانید ضمن تماس با تیم نوین چیر از مشاوره تخصصی در این زمینه بهرهمند گردید.

این نوع صندلی ها با دسته های متنوعی طراحی و تولید می گردند. دسته های معمولی و پاپ کرن و تحریر برای نیازها و کاربری های گوناگون طراحی شده اند. صندلی های همایشی و آمفی تئاتر متفاوت با صندلی های سینمایی هستند . در صندلی های سینمایی می توان از صندلی هایی با دسته پاپ کرن استفاده نمود. صندلی های دسته تحریر می توانند در سالن های همایش و آمفی تئاتر استفاده شوند. و در انتها صندلی هایی با دسته معمولی قابلیت اجرا در هر سه سالن را دارا می باشد.

متریال دسته به صورت ام دی اف (MDF) یا انتگرال می باشد. این بخش متناسب با ظاهر صندلی می باشد. عموما صندلی های آمفی تئاتری که دارای پشتی و کف وکیوم هستند دارای دسته های انتگرال می باشند. قیمت دسته های انتگرال در مقایسه با دسته ام دی اف بیشتر می باشد.  صندلی های سینمایی بعضا دارای دسته های پاپ کرنی برای قرار دادن بطری و بسته های خوراکی می باشد در حالی که این ویژگی ممکن است در صندلی های آمفی تئاتر و همایشی وجود نداشته باشد.

کف و پشتی صندلی های سینمایی می توانند وکیوم یا ام دی اف باشند. تفاوت این نوع متریال جدا از قیمت بستگی به سلیقه و تناسب صندلی با دکوراسیون سالن دارد. رنگ پارچه متناسب با سلیقه مشتری و بسته با تناسب دکوراسیون انتخاب می گردد و نوع آن نیز می تواند با توجه به تنوع کیفی مشخص گردد.

عرض این صندلی ها هم متناسب با نوع دسته و کاربری آن تغییر می کند. عموما صندلی های VIP دارای عرض بیشتری می باشند. همچنین صندلی های دسته تحریر نیز دارای عرض بشتری می باشند.

شرکت تیوان با تجربه چندین ساله در طراحی و تولید صندلی های آمفی تئاتر می باشد که توانسته صندلی های متنوع همایشی و سینمایی را تولید نماید. شما کاربران محترم می توانید ضمن مشاهده صندلی های تولید شده در این صفحه با متخصصین ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

قیمت صندلی همایش به عامل های متنوعی وابسته می باشد که در قیمت آن تاثیر گذار است. ویژگی صندلی های سینمایی سبب شده تا در طرح ها و متناسب با سلیقه ها و نیازهای گوناگون طراحی و ساخته شوند. شما می توانید محصولات موجود را مشاهده و جهت استعلام قیمت با ما تماس بگرید. لازم به ذکر است که قیمت تمام صندلی های آمفی تئاتر و سینمایی با توجه به کیفیت بالای آن بسیار مناسب می باشد.

شرکت تیوان به عنوان یه شرکت برتر در زمینه تولید انواع صندلی و مبلمان اداری سالهاست در زمینه تولید صندلی آمفی تئاتر فعالیت می نماید. صندلی های سینمایی و همایشی این شرکت همگام با طرح های روز دنیا طراحی و تولید می گردند.

وبسایت نوین چیر با تجربه سالها در زمینه فروش مبلمان اداری آماده ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان محترم می باشد. فروش صندلی های آمفی تئاتر و همایشی با قیمت های مناسب و خدمات پس از فروش ما را بسیار متفاوت کرده است.

صندلی های سینمایی با آنکه در دسته صندلی های آمفی تئاتر و همایشی قرار می گیرد. منتها ویژگی های خاص کاربری آن باعث شده تا در زمان انتخاب و خرید نکات مهمی را مورد توجه قرار دهیم. صندلی سینمایی در مقایسه با صندلی های همایشی و آمفی تئاتر مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد و نیاز است تا متریال متناسب با آن انتخاب گردد. این متریال شامل نوع خود صندلی و جنس دسته ، جنس پارچه و کیفیت بدنه می باشد.

مهمترین نکته در این نوع صندلی ها دسته های آن می باشد. عموما صندلی های دسته پاپ کرنی در سینماها مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع دسته ها از جنس وکیوم می باشد. صندلی های سینمایی باید از رنگ بندی های تیره برای ساخت آنها استفاده شود زیرا صندلی سینمایی باید به گونه ای باشد که کمترین نور جذبی را داشته و مخاطبان بتوانند بدون هیچ مورد آزار دهنده ای فیلم را نمایش کنند.

صندلی های سینمایی باید دارای استحکام بیشتری نیز باشند همانگونه گفتیم این صندلی ها در موارد بسیاری از صندلی های آمفی تئاتر و همچنین صندلی های همایش بیشتر استفاده می شوند. و این یعنی اینکه در صورت مناسب نبودن آنها باید در دوره ای زمانی کوتاه نسبت به تعویض و تعمیر آنها اقدام شود. بنابراین نیاز است تا این نوع از صندلی ها از متریال های با کیفیت و با ویژگی های ضد سایش که سبب ماندگاری بیشتر صندلی ها می شود ساخته و تولید گردند.

مورد بعدی در صندلی سینمایی این است که از دسته های پاپ کرنی مناسب استفاه شود. صندلی های سینمایی به دلیل اینکه تماشاگران احتیاج دارند تا خوردنی ها و اب معدنی خود را در فضایی قرار دهند از دسته ها پاپ کرنی بهره می برند. خود این دسته ها بسیار مهم است که هم بتواند راحتی بیشتر او را فراهم کند و هم فضایی به اندازه برای قرار دادن خوراکی در آن داشته باشد. با همه این مسائل دست های مختلفی از پاپ کرنی نیز است که درست است کمی با هم متفاوت هستند اما می تواند در راحتی بیشتر تماشاگر تاثیر گذار باشند.

صندلی های آمفی تئاتر ویژگی های مشترکی بسیاری با صندلی سینمایی دارند و از این رو تمام نکاتی که در بالا در مورد صندلی های سینمایی ذکر کردیم در مورد این صندلی ها نیز صادق می باشد. صندلی های آمفی تئاتر دارای عرض کمتری بوده و دسته های پاپ کرنی را نیز دارا نمی باشند.

صندلی های آمفی تئاتر می تواند در سالن های مختلف آمفی تئاتر در دانشگاه ها و شرکت ها و سازمان ها استفاده شود. این صندلی ها می تواند دسته های معمولی و یا دسته های تحریر داشته باشد. صندلی آمفی تئاتر در سالن های دانشگاه ها که نیاز است تا دانشجو بر روی آن بنویسد دارای دسته های تحریر بوده و در بقیه موارد دسته های معمولی دارد.

صندلی های آمفی تئاتر دارای رنگ بندی متفاوتی از صندلی سینمایی بوده و همواره سعی می شود در طراحی و تولید این صندلی ها از رنگ های روشن استفاده شود. همچنین این صندلی ها می تواند در دو نوع صندلی آمفی تئاتر معمولی و صندلی آمفی تئاتر وی آی پی استفاده گردد. صندلی های معمولی دارای دو پایه بوده و از نظر ابعاد و سایز نیز از صندلی های وی آی پی کوچکتر هستند اما صندلی های وی آی پی علاوه بر اینکه دارای دسته های معمولی می باشند. از نظر رنگ بندی متفاوت تر ، دارای یک پایه در زیر صندلی و همچنین ابعاد بزرگتری نسبت به صندلی های معمولی می باشند.

صندلی های همایشی همان صندلی آمفی تئاتر می باشد. و  دارای دسته های معمولی یا دسته تحریر می باشد. صندلی همایشی تفاوت های از جمله عرض و نوع دسته با صندلی سینمایی دارا می باشد. صندلی های همایشی از لحاظ جزئیات بیشتر به صندلی های آمفی تئاتر نزدیک می باشد و فقط مشخص می شود این صندلی در کدام فضا قرار است مورد استفاده قرار گیرد. از همین رو در مورد دسته های این صندلی ها نیز باید گفت به طور معمول دسته های معمولی دارند و می تواند بر اساس نیاز مشتری در هر رنگ بندی تولید شوند.

این صندلی ها از لحاظ ساختاری مانند بقیه صندلی ها دارای دو نوع معمولی و وی آی پی بوده که در بالا به طور مفصل در این زمینه صحبت کردیم. صندلی های وی آی پی به دلیل اینکه در ردیف ها جلو قرار می گیرند و در جلوی آنها میز است نیاز به دسته های معمولی دارند.

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید می توانید با کلیک بر روی شماره های زیر با ما تماس بگیرید

۰۴۱

خدمات پس از فروش

۰۳ copy

تضمین بهترین قیمت

۰۲ copy

ضمانت کیفیت کالا

۰۱ copy

پرداخت در محل

لیست محصولات

محصولات صندلی سینمایی – صندلی همایش – صندلی آمفی تئاتر

اولین مرحله در تولید صندلی های آمفی تئاتر مرحله ایده و طراحی است. ایده پردازی در طراحی مبلمان های اداری نقش مهمی  داشته و لازم است تا ضمن مشاهده صندلی های سینمایی و همایشی دیگر از آنها برای تولید محصولی بهتر و مناسب تر الهام گرفت. دومین مرحله نیز انتخاب متریال ها است. این مرحله بسیار حائز اهمیت بوده و لازم است تا ضمن شناخت این متریال از بهترین نوع آنها با ویژگی های خاص بهره برد.

این ویژگی ها می تواند در مورد ظاهر باشد یا مرتبط با وضعیت فیزیکی و ایمنی آن باشد. ویژگی های خاصی مانند ضد سایش بودن یا ضد اشتعال بودن که محصول نهایی را منحصر به فرد می نماید. مرحله سوم هم روند تولید می باشد که باید قسمت به قسمت پیش رفته و منجر به تولید محصول با کیفیت گردد.